En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

En Hızlı Kredi Kartı Gönderen Bankalarda Kart Alabilmemiz İçin (Püf Noktalar)

Globalleşen dünyamızda sizlerinde bildiği üzere, hızlı olmak oldukça önemli ve bu konuda sizlere hızlı kredi veren bankaları anlatmamız bu bankalar hakkında geniş ve kapsamlı bilgiler vermek durumundayız. Buyurun beraber yazımızı inceleyelim.

Yeni yılımız ile beraber yüksek limitleri ile ve hızlarıyla ön plana çıkan bir sürü bankaya şahit oluyoruz bu bankalar tamamıyla teknolojiye ayak uydurmak ve müşterilere bu şekilde iyi bir hizmet sunabilmek için bu çabalara girer. Bankalarımızın girmiş olduğu çabalar, emeklerinin karşılığını bazen verir bazen ise sonu hüsran olur. Sonuç olarak müşteriye yaptığı hizmeti sevdirmek ya da sevdirememek vardır. Bankalarımızda bilir ki müşterilerine ne zaman avantaj sunarsa veya ne zaman hızlı bir hizmet verirse o zaman müşterilerin gözlerine girerler. Müşteri yani bizler en hızlı kredi veren bankaları ararız. Bu konuda ülkemizde bir çok banka vardır. Sizlere bu bankaların hızlı kredi vermek için yapmış olduğu bütün işleri anlatmaya çalışacağız.

Kredi kartları günümüzde nakitten daha fazla kullandığımız bir araçtır. Bu konuda kişilerin oldukça kolayına gelmektedir. Kolay olan şudur ki yanında para taşımadan, karttan direk olarak ödeme yapabilmek ve kuruşu kuruşuna ödeme yapabilmektir esas kolaylık ve bununla da bitmiyor kredi kartlarının herkese tanıdığı avantajlı taksitlendirme seçenekleri de mevcuttur. Bütün bunlardan dolayı kredi kartlarının yaygınlaşması oldukça normal karşılanmıştır. Bütün bunların avantajlarını gören vatandaşlarımız, tek bir kartla yetinmeyin başka kartlar çıkartma gereği de duymuştur. Bu kartları geç aldıklarından dolayı şikayet eden kişilerde muhtemel olarak bizlerin yazısını okuyordur. Bu konuda ki gereken bilgiyi sizlere yeteri kadar vereceğimizi düşünüyoruz. Kredi kartını hızlı alabilmekte başka sorunlar açabilir mi diye düşünenleri varsa eğer, hayır yoktur çünkü artık bankalar kişilerin ödeme imkanlarına göre kredi verebilmekte ve buna göre kişiye kredi kullandırabilmekte. Şimdi ise en çok aranan ve genellikle sorulan sorumuza; en hızlı kredi veren bankalar hangileri, en hızlı kredi veren bankalara nasıl başvurabilirim ? bunlara bakacağız.

En Hızlı Kredi Veren Banka Nedir

En Kolay Kredi veren bankalarda diyebiliriz buna çünkü hızlı gelmesinin tek sebebi, hızlı olarak kartın onaylanmasıdır. Bu konuda hızlı onayın gelmesini işleri kolaylaştıracak ve kartınızın sizlere ulaşmasını sağlayacaktır. Bu yüzden en hızlı kredi veren veya en kolay kredi veren bankalar diye nitelendirilmektedir. Burada yazacağımız yazılar kesin olarak doğru ve işe yarayacak bilgilerdir.

Biliyorsunuz ki bu konuda hizmet veren bir sürü banka vardır. Bu bankalara örnek olarak Denizbank, Akbank, Finansbank, Garanti Bankası ve Odeabank bulunmaktadır sizlere bu yazımızda belirttiğimiz bankalar haricinde de diğer bankaların başvuru işlemlerini vs. göstereceğiz. Gel gelelim konumuza bu bankalar ile işlem yapmak bir o kadar avantajlı olmasında ziyade bir o kadar da hızlıdır. Belirttiğimiz bankalar bir çok yolla sizlere kredi kartı verebilmektedir. Sms yoluyla, e-şube ile ve normal şube olarak hizmet verebilmektedirler. Gerekli olacak tek şey bankanın sizleri onaylamasıdır. Onaylama basit bir şekilde yapılacak bir işlemdir fakat herhangi bir sicilde bozukluk görülmemesi gerekir. Sicilde dediğimiz şeyde ise en önemli olan kredi notudur ve bankalar sizlere buna göre davranır, kararlarını buna göre alırlar.

Sektörde yer alan tüm bankalar hızlı bir şekilde işlem yapabilmek için oldukça önemli bir emek sarf etmektedirler. Çünkü insanlar çeşit çeşit ve istemiş olacakları banka kredilerinin de bir sürü türü ve gereği vardır bu durumda bankalar her şeyin önlemini almak zorunda ve daha güvenlikli daha avantajlı olabilmek için ellerinden gelin yapmaktadırlar. Bu bankalar arasında en çok tercih edilen bankalar ise en düşük faiz veren bankalardır. Çünkü müşteri avantajı faiz oranlarında görmektedir.

Geçtiğimiz günlere bakılırsa en çok kredisini müşterisine kavuşturan bankalar, en hızlı krediyi veren bankalardır. 2017`de tercih edilen banlara bakıldığında bu oranlar gerçekte kişileri şaşırtmakta ve zamanın ne kadar önemli olduğunu bir kere daha anlamaktayız. Bankalar zaman kavramını o kadar iyi kullanmaktadırlar ki bu sayede ekonomisine büyük anlamda artış yaşatmaktadırlar. Her banka tarafından da çok önemli kabul edildiği varsayılan zaman kavramı, bankalar ve müşteriler arasında anlaşabilmek için çok büyük bir etkendir.

Bankaların arasında oluşan rekabet farkı da kesinlikle zaman ile kapatılabilir. Bu konuda ne kadar hızlı o kadar iyi demektir. Yapılan yeni çalışmalarda bankalar, müşterilerine kısa sürede sms yoluyla kolayca kredi verebilmektedir ve bu sayede kişiler anında işleme geçebilmektedirler.

İşler böyle gelişince, müşteriler iyice krediye yoğunlaşıyor. Banka hızına göre müşteriler şu yorumları kendi kendilerine yapabiliyor; acaba bu banka kullanılabilir mi ? kullanılamaz mı ?

Bankaların Kolaylıkla Müşterileri ile anlaşabilmesi için gerekecek özellikler. En başta tabi ki;

 • Bankaların kredi kartlarını müşterilerine ulaştırmasının hızlı bir şekilde olması gerekir.
 • Bankaların ulaştırdıkları kredide hızlı olduğu kadar avantajda yapması gerekir.
 • Bankaların teknolojiye ayak uydurması bu konuda yine hızı ile müşteriyi memnun etmesi gerekmektedir.

Eğer bunlar geçerli olursa müşteriler için bulunmaz bir nimet olur ve müşteriler bu tür bankalara akın ederler. Akın edecek müşterilerin dikkat etmesi gereken tek şey Sicillerinin bozuk olmaması gerekir. Durumlar iki taraf içinde sorunsuz olursa kişiler ve banka anlaşır ve sonuca varılır. Bu konuda iki tarafında mutlu olması gerekmektedir. Bankanın görevini gerekli düzeyde tamamlaması kişilerin işlerini kolaylaştırır ve hızlı bir şekilde müşteride işlerinin başına geçerek hayatına normal bir şekilde devam eder.

Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Hangi bankalara hızlı kredi verir başlığımızda altı bankaya yer verdik. Bu bankalar hizmet açısından oldukça önemli ve gerçekten hızlı bir şekilde kredi kartlarını müşterilerine ulaştıran bankalardır.

Hızlı Kredi Kartı Veren Garanti Bankası

Ülkemizde 7`den 70`e herkesin bildiği banka olan Garanti bankasına ait kartlar oldukça hızlı bir şekilde kişilere ulaşmaktadır. Bu konuda Garanti bankasına olan güven sonsuzdur. bundan dolayı Garanti bankası üzerine almış olduğu bu sorumluluğu yerine getirmeye ve son hızla banka müşterilerine kredi kartı vermeye devam etmektedirler. Garanti bankası tüm bunlarla beraber Bonus özellikli Garanti kredi kartlarını da müşterilerine alışveriş yapmaları için tanıyabilmektedir. İnternet üzerinden de Garanti bankasının sağladığı kolaylıklarla alış veriş yapabilirsiniz. Özel taksitler ve avantajlardan aynı zamanda yararlanmakta olursunuz bu durumda, tüm müşterilerin yüzünü güldürecek bir durumdur. Garanti bankasına başvuru için dilerseniz şubesine dilerseniz de internet şubesinden veya müşteri hizmetlerinden yani 444 0 333 ten de ulaşıp kolayca kredi kartı alabilirsiniz.

Hızlı Kredi Kartı Veren İş Bankası

Konumuzda önemle yerini alan İş bankası, en kolay kredi veren bankalar arasında yerini almaktadır. Bunun sebebi gelişmiş olan teknolojik araçlarıdır. Sırf bu konuda işlerine o kadar çok önem vermişlerdir ki 2017`de en çok tercih edilen bankalar arasına girmiştir. Bu bankamız için Maximum adlı kredi kartı başvurunuz için bankanın şubesini ziyaret edebilir. Ayrıca 0850 724 0 724 numaralı İş bankasına ulaşabilir ve buradan da kredi kartınızı temin edebilirsiniz. Herhangi bir isteğiniz için İş bankası sizlere yardımcı olacaktır. Diğer başvurularınız için İsbank adlı web sitesinden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurularınız bir konuda daha mümkündür buda İş bankasının İşCEP uygulamasıdır mobil olarak bu uygulamayı indirdiğiniz taktirde, uygulamadan da kolayca kredi kartı işlemi yapabilir ve iş banksı kredi kartınızı temin edebilirsiniz.

Hızlı Kredi Kartı Veren Yapı Kredi

En hızlı kredi kartı veren bankalardan birisi olan Yapı Kredi buna paralel olarak ülkemizde kredi kartı liderlerinden de birisidir. Yapı Kredide bankalardan kredi çekebilmek oldukça basit ve hızlıdır. Bizce liderlik vasfını biraz olsun buradan almaktadır. Oldukça basit olan kredi kartı isteme işlemini sms yoluyla yapabilmektesiniz. Yapı Kredi kartı başvurunuzu yaptıktan hemen sonra ise kredi kartınıza kavuşabilir ve işlemlerinizi çok basit bir şekilde sürdürebilirsiniz. Sms ile başvuru şekli yeni bir mesaj yazıp bu mesaj kutucuklarından, Karşı numara olarak 4421`i tuşlayıp mesaj yazma kısmına da Kredi kartı türünü yazıp bir boşluk bırakıp T.C.  Kimlik numaranızı yazıp göndermeniz yeterli olacaktır. Sizlere geri dönüş aynı alan kodundan geri dönecektir. Sizlere bir örnek biz verecek olursak Yapı Kredinin World Gold Kartı için GOLD yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazın ve 4421`e gönderin. Sms kaydı ise böyle olmaktadır. Yapı Kredi başvurusu sadece sms değil Yapı Kredinin internet sitesinden ayrıca normal şubelerinden de yapılabilmektedir. Gereken tek şey bunlardan birisine müracaatta bulunmanızdır.

Hızlı Kredi Kartı Veren Finansbank

Finansbank bu konuda kendisini müşterilerine kanıtlamış ve hoşgörülü bir şekilde müşterilerine yaklaşımını sağlamıştır kredi kartı başvuruları bir o kadar basit ve anında olmaktadır. son senede gözlemlerimize bakacak olursak Finansbank bu konuda müşterilerinin yüzlerinde bir tebessüm yaratmıştır. Bu konuda gerçekten büyük bir ilgi gören bankamız en çabuk onaylanan kartlar listemizde birinci sıradadır. Hızlıca başvuru yapabilmek için Finansbankın internet sitesini kullanınız. Dilerseniz de Finansbank şubelerine direk olarak müracaat edebilirsiniz iki yolla da oldukça hızlı bir şekilde kredi kartlarınız ellerinize kadar ulaştırılacaktır.Kredi kartlarınızın bu kadar hızlı onaylana bilmesi için ilk kredi kartınızın başvurusu olması oldukça önemlidir ilk kez kredi kartı başvuru yaptığınız taktirde eğer hafta içi veya iş saatlerindeyseniz başvuru yaptığınız günün ertesi günü kartınız sizlere ulaşacaktır.

Hızlı Kredi Kartı veren Odeabank

Odeabank ise bu bankalar arasında oldukça önemli bir yerde ve kendini kanıtlamış bir bankadır. Bu bankamızda ise kredi kartı başvurularının hızlı bir şekilde sizlere iletilebilmesi için oldukça fazla yöntem kullanılmıştır. Teknoloji oldukça yakından izlenmiş ve işler buna göre uyarlanmıştır. Müşterilerin dikkat ettiği en önemli şeyler Odeabankta birebir mevcuttur. Odeabank hızlı kredi başvurusu yapabilmek için Odeabank şubelerine uğramanız yeterli olacaktır. İşlemelerinize hız katabilmek adına Odeabank web sitesini kullanabilir. Eğer böyle bir şekilde değil de birebir görüşmek istiyorsanız müşteri hizmetlerinden de yani 444 8 444 numaralarından da Odeabank müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Odeabank sayesinde internet alışverişlerinizi kolay ve avantajlı bir şekilde yapabilmektesiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde puan para kazanıp daha sonraki harcamalarınıza ekleyebilirsiniz.

Hızlı Kredi Veren İNG Bank

İNG bankası hem hızlıca sizlere kredi kartlarını ulaştırır hem de hızlı hesap yönlendirmeleri ile işlerinize kolaylık katar. En ideal banka olarak göze çarpmakta olan İNG ban gittikçe işinin ehli olmakta ve ülkemizde büyük yankı uyandırmaktadır. İNG bankta ise kredi kartları yaklaşık olarak 1 haftaya sizlere ulaşmaktadır. İNG bank kredi kartı alan herkes tarafından diğer insanlara da önerilmektedir. İNG bank bu konuda müşterilerine çok güzel bir izlenim bırakmıştır ve bu izlenim müşterilerinde başka müşteriler getirmesine yol açmıştır. İNG kart başvurusunda sms yolu izlenebilmektedir bu bankada ise sizlere bir sms örneği gösterip geçeceğiz; alınacak kredi kartının cinsini yazarak bir boşluk bırakıyoruz ve T.C. Kimlik numaramızı da yazıp 2205`e gönderebilirsiniz. Kart başvuru talepleri için diğer yollarıda deneyebilir gerek internet üzerinden gerekse müşteri hizmetlerinden yapılabilir. Müşteri hizmetleri numarası ise 0850 222 0 600 dür.

Yukarıda göstermiş olduğumuz tüm bankalar hızlı kredi kartı bankacılığında önemli rollere sahiptirler. Demek oluyor ki en hızlı kredi kartı çıkartan bankalar en çok iş yapan bankalar arasına da girebilmektedir. Bankaların kesinlikle tercih sebeplerinden birisidir; hız ve teknolojik ilerlemeler. Yukarıdaki bankalara başvuru yaptığınızda başvurunuzun red alma sebepleri çokta boş sebepler olmaz. Red alma sebeplerini sıralayacak olursak kredi notu, yasal suçlardır. çok fazla başlıca sebepleri yoktur. Tabi ki bunların yanında gelir belgeleri vs. oldukça önemli olabilir tabi bu durumlar kredi kartı çeşitlerine göre değişmektedir.

Hızlı Kredi Kartı Türleri

Tür olarak değişiklik gösteren hızlı kredi kartları, verilebilmek için belirli şartlar ve bazı belgeler isteyebilmektedir. Genel olarak ülkemizde ihtiyaç kredisi istenmektedir. Alınacak olan ihtiyaç kredisinde bazı belgeler istenilebilir. İstenilecek belgeler çok yeni bir kullanıcı veya sorunlu bir kullanıcı için daha çok istenmekte ve kişinin analizi yapılamaktadır buna göre de hızlı veya normal bir şekilde kredi kartları sizlere ulaşmaktadır. Bu konu bankanın kendi tutumluğuna kalmıştır fakat genel olarak bankalar işlerini hızlı bir şekilde halletmeye çalışırlar. Tür olarak değişiklik gösterilse bile bu krediler aynı şekilde verilmekte fakat geri ödeme süreleri ve faizlerinde değişiklik görülmektedir. Hızlı bir şekilde kredi verilecek kredi türleri ise;

 • İhtiyaç Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Konut Kredisi

Hızlı Kredi Başvurusu

Hızlı kredi başvurusunu öğrenmek amacı ile okuduğunuz bu başlıktaki yazıda sizlere direk olarak bilgi aktarımını gerçekleştirmek istiyoruz.

Kredi kartı alımlarınız için günümüzde oldukça kolay yöntemler vardır. Hızlı bir şekilde onaylanmakta olan krediler, bankalar tarafından anında onay alabilmekte ve kredi kartınız hemen sizlere ulaşabilmektedir. Eskisi gibi kart müracaatında bir sürü sayfa imzalanmandan kart alınabiliyor. Örnek olarak;

N Kolay Kredi. Şubede bir sürü uğraş gerektirecek hiç bir şey yoktur direk olarak talep ettiğiniz kartı anında alabiliyorsunuz. Bu başvuruyu N Kolay kredi internet sayfasına atabilirsiniz. Yapacağınız şey; kolay bir başvuru formunu doğru cevaplarla doldurulmalıdır. Yaklaşık olarak 30 bin TL sizlere kredi imkanı sunulacaktır. Bu sayede bir N Kolay kredi kartına sahip olacaksınız ve hızlı bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz.

Örnek vermiş olduğumuz kredi kartının; kullanım yolları

 • Direk olarak herhangi bir bankaya aktif bank sayesinde para transferi yapabilirsiniz.
 • Türkiye`de bulunan bütün PTT bankalarından paranızı ücretsiz bir şekilde çekebilirsiniz.
 • Herhangi bir ATM ile paranızı çekebilirsiniz.

Ödemelerimi Nasıl Yaparım sorusuna;

Bankanın şubesini kullanarak PTT`lerden ve Pttmatik`lerden Direk ve ücret ödemeden ödemelerinizi yapabilirsiniz. Vakıfbank ve Akbank ATM`lerinden de ödemelerinize taksit yaptırma seçeneğiniz mevcuttur.

Hemen Kredi Kullanma Hesaplama ve Genel İhtiyaçlar

Web Kredi

Başvurular internetten yapılır, kredi cevabınız anında mesaj yolu ile telefonunuza gelsin. Bunlara ek olarak Akbank müşterilerine özel Web Kredileri kullanabilirsiniz. İnternetten hızlı bir başvuru yapmak istiyorsanız internet sitesine direk olarak giriş yapınız.

Başvuru Durumunu Nasıl Öğrenebilirim ?

Başvuru öğrenme, başka bir değişle akıllı takip bu takip ile istediğiniz veya çekmiş olduğunuz herhangi bir krediyi kontrol edebilirsiniz. Başvurunuzun Durumunu yani kabul edilip edilmediğiniz hatta kabul edilmişse bile şuan nasıl bir durumda bunu da öğrenebilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz bankanın kredisini internet sitesine girerek öğrenebilirsiniz. İnternet şubesi normal şube ve bankanızın SMS yolu ile öğrenebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç krediniz, Konut kredinizi ve otomobil kredinizi de başvurusu sonrası bankanın vereceği onayı veya reddi yani banka başvurunuzdaki kararları SMS yoluyla takip etmek oldukça kolaydır. Gerekli olanlar; şubelerden öğreneceğiniz SMS kodları ile sizlere gelecek olan mesajları aktifleştirmeniz gerekecektir.

Banka E-Şubelerden;

Değerlendirme sürecini ve başvurularınızı takip edebilir. Sonuç hakkında bilgi alabilir ve 6 aylık herhangi bir banka bilginiz başvuru yapığınız bankada mevcutsa bunları da öğrenebilirsiniz. Bu hizmette banka kartınızın başvurusu reddedildiyse neden red verilmiştir bunu da öğrenebilirsiniz. Aşağıda belirteceğimiz kart türleri için sorgulamalar mevcuttur.

 • OPET
 • WORLD
 • GOLD
 • PLAY
 • ADIOS
 • TAKSITCI
 • KOCAILEM
 • CRYSTAL
 • FBGOLD
 • FBPLATINUM
 • ADIOSPRM

Kredi başvuruları için;

İnternet Şube Kredisi Menülerinden;

45 Günlük bir izleme ilke kartınızın durumunu öğrenebilirsiniz Her türlü sorunuz hakkında da cevap almanız mümkünüdür. Bireysel, taşıt ve konut kredisinde de geçerlidir.

Yazar hakkında

DN Medya editor

Bir cevap yazın