En Hızlı Kredi Kartı Sahibi Olmak

En Hızlı Kredi Kartı Sahibi Olmak

Hızlı Kredi Kartı

Sizlere bu yazımızda hızlı kredi kartının ne anlama geldiğinden bahsedeceğiz. Bu kredi kartının özelliği adından da belli olduğu gibi hızlı olmasıdır. Bu hızlılık işlemlerinizi, yatırımlarınızı, bankayla alakalı bütün işlerinizi normalden daha hızlısından olmasıdır. Normalde bankalar kredi başvurusu vs. banka işlemleri daha çok bekletmeler ve zaman kayıpları yaratırken, hızlı kredi kartı sağlayan bankalar tercih edilmelidir. Tabi ki bu kart bakıldığı zaman herkesin isteyeceği bir karttır. Banka kullanıcılarının hepsi bu kartı hızlı şekilde almak ister. Zaman kaybı herkes için önemlidir. Ancak tabi ki bu kartlar belirli kişilere, banka tarafından seçilen müşterilere verilmekle birlikte her banka hızlı şekilde kredi kartı vermemektedir. Bu karta sizde başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Gereken şart ve koşullardan yazımızın devamında sizlere bahsedeceğiz. Bu işlemle birlikte kredi kartının size teslimi çok hızlı olacaktır. Banka işlemlerinizi daha hızlı yapılabilmesi için sizlere hızlı şekilde kredi kartı verilebilmektedir. 1 gün gibi kısa sürelerde kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Her durumda acil bir kredi kartına ihtiyacınız olabilir bu durumlarda başvurabileceğiniz Bankalarla devam edelim. Hızlı kredi kartı veren bankaları kullanarak daha hızlı şekilde kart sahibi olur ve alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Kredi kartınız adrese teslim olarak gelebilmektedir. Adrese teslim gelen kredi kartı şifresi için bankanın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Şifre işleminden sonra kredi kartınızla alışveriş yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu bankalarla birlikte bütün kredi kartı taleplerinizi ve işlemlerinizi daha kısa sürede halledebilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz onaylanmadıysa çok fazla kredi kartı sahibi olmanız buna bir etkendir. Gereksiz kartlarınızı kapatarak tekrar başvurabilirsiniz.

Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Garanti Bankası Hızlı Kredi Kartı

Öncelik olarak Garanti Bankası kredi kartı başvurusunu hem internetten hem de şubeye giderek gerçekleştirebilirsiniz. Ülkemizde en çok kullanılan banka olmasıyla bilinen Garanti Bankası sizlere kolay ve hızlı şekilde kredi kartı hizmetini vermektedir. Bu kartın en büyük özelliğinden bahsetmek gerekirse bu kartlarda bonus özelliğiyle beraber yaptığınız her alışverişte kazançlarınızda olacaktır. Bonuslarla birlikte bir alışveriş daha yapabileceksiniz. Puan avantajlarıyla ve taksitlendirme fırsatlarıyla kredi kartını bizlere sunan Garanti Bankası hızlı kredi kartı sağlayan bankalardandır.

İş Bankası Hızlı Kredi Kartı

İş Bankası hızlı kredi kartını müşterilerine sağlama açısından belirli bir noktaya gelmiştir. En hızlı şekilde kredi kartı sağlayabilen İş Bankası çok tercih edilen bir banka olmasıyla birlikte bu zamana kadar geldiği dönemde ki işlemlerinde hatasının neredeyse hiç olması bu bankayı sizin tercih odağınız haline getirebilir. Acele olarak kredi kartı ihtiyacınız var ise bu bankaya da başvuru yapabilirsiniz. Bu kredi kartına başvuru için İş Bankası internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bununla birlikte size en yakın şubeye giderek de bu karta başvurunuzu sağlayabilirsiniz. Maximum özellikleriyle size gönderecekleri kredi kartını kolayca elde edebilirsiniz. İş Bankası şubesini 0850 724 0 724 numarasından arayarak da bu krediye başvurma imkânınız vardır. Aynı zamanda bu bankada hesabınız varsa İŞCEP uygulamasıyla da kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Hızlı Kredi Kartı

Yapı Kredi Bankası, bütün vatandaşlara hızlı kredi kartı tahsil edebilmektedir. Hızlı şekilde kredi kartı sahibi olmak isteyen kişilerin Yapı Kredi Bankasına da başvuru yapabileceklerini söyleyebiliriz. Yapı Kredi Bankası müşterisi olmak isteyen kişilere ya da müşterisi olan ancak kredi kartı talep etmek isteyen kişilere de hızlı kredi kartı sağlayan bankalardan biridir. Bu bankanın da şubesine giderek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası hızlı şekilde kredi kartı sahibi olmak isteyen kişilere aynı zamanda SMS yoluyla da kredi kartı başvurusu imkanını sağlamaktadır. TC kimlik numarasından sonra İstediğiniz kart türünün ismini yazarak 4421’e göndermeniz yeterlidir. Gelecek olan onay cevabıyla birlikte hızlı şekilde kredi kartına ulaşabilirsiniz. Onay ya da ret şeklinde bir cevap alacaksınız. Bu mesaja göre kredi kartı talebinizin onaylanıp onaylanmadığını anlayabilirsiniz. Aynı zamanda internet bankacılığını kullanarak da bu işlemi gerçekleştirebilir ve kredi kartı başvurusunu hızlı şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartınız onaylandığı zaman yaklaşık 1 hafta içinde ev adresinize gelecektir.

Finansbank Hızlı Kredi Kartı

Finansbank Hızlı Kredi Kartı sağlamak konusunda başarılı ve tercih edilebilir bir bankadır. Müşterilere sağladığı kolaylık ve hızlı kredi kartlarıyla bu konuda başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Finansbank ülkemizde çok tercih edilen bir banka olmakla birlikte işlemlerinde de gerekli hizmeti vermektedir. Finansbank kredi kartı başvurunuzu internet sitesi aracılığıyla ya da size en yakın Finansbank şubesine giderek gerçekleştirebilirsiniz. Cardfinans.com sitesinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz onaylandığında belirlediğiniz adrese 1 hafta içinde kredi kartınız gelecektir. Finansbank da hızlı kredi kartı vermektedir.

Odeabank Hızlı Kredi Kartı

Odeabank hızlı kredi kartı hizmeti vermektedir. Hızlı şekilde istediğiniz kredi kartı için Odeabank’a başvurmanız da mantıklı bir seçim olacaktır. Hızlı kredi kartı tahsil etme konusunda kendini geliştirmekte olan bu banka diğer işlemlerinde de gösterdiği başarısıyla ülkemizde birçok kullanıcısı oluşmuştur. Odeabank şubelerine giderek istediğiniz kredi kartı türüne göre başvurusunu yapabilirsiniz. İşlemlerin daha da hızlanması için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bütün bu başvuru yollarıyla birlikte 444 8 444 numarasını arayarak başvuru yapabilmektesiniz. Bu bankanın kredi kartıyla birlikte internetten alışveriş yapabilir ve çeşitli taksit kampanyalarından faydalanabilmektesiniz.

İNG Bank Hızlı Kredi Kartı

İNG Bankası da kredi kartı başvurularında hızlı şekilde temin etme özelliği olan bankalardandır. Eğer sizde hızlı şekilde kredi kartı sahibi olmak istiyor ve hızlı şekilde kredi kartı kullanmak istiyorsanız İNG Banka müracaat edebilirsiniz. İNG Bank çeşitli fırsatlarla ve hızlı kredi kartı tahsil etmesiyle ideal bir görüntüde bankalardandır. İNG Banka kredi kartı başvurusunu hızlandıracak bir başvuru sistemi de SMS yoluyla başvurunun yapılabilmesidir.  İstediğiniz kartın adı boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızla birlikte 2205’e göndermeniz yeterli olacaktır. Bu mesajdan sonra gelecek cevaba göre kredi kartı başvurunuz onaylanıp onaylanmadığı belirtilecektir. İNG kredi kartı başvurusunu yapabilmek için şubeye de gidebilirsiniz. Size en yakın şubeye giderek kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi kartınız istediğiniz adrese gelecektir. Adresinize ulaştığında müşteri hizmetlerini arayarak şifrenizi belirlemelisiniz. Şifreyi belirledikten sonra alışverişlerinize ve kredi kartı işlemlerinize başlayabilirsiniz. 1 hafta içerisinde belirteceğiniz adrese kredi kartları ulaşmaktadır.

Hızlı Kredi Kartı Başvurusu Sonucu Ve Takibi

Hızlı kredi kartı başvurunuzu tamamladıktan sonra gelecek sonucu ve sonuca göre takibini nasıl sağlamanız gerekiyor sorusuna yanıt vereceğiz. Bu başvuruyu yaptığınız bankaya eğer SMS yoluyla bir başvuru yaptıysanız telefonunuza bir mesaj olarak onaylandığı ya da onaylanmadığı hakkında bir cevap gelecektir. Bu cevabı alamadıysanız bankanın müşteri hizmetlerini arayarak bu olayı çözebilirsiniz. En karışık durumları bile banka şubesine giderek halledebilirsiniz. Bunun dışında İnternet Bankacılığını kullandıysanız sizi arayarak bir geri bildirim sağlayacaklardır. Bu durumda da bir arama veya mesaj şeklinde bildiri almadıysanız bankanın şubesine giderek ya da müşteri hizmetlerini arayarak bilgi edinebilir ve çözüme ulaşabilirsiniz. Başvurunuzu bizzat şubeye giderek yaptıysanız bu başvuru işleminde şubeye gitmeniz daha sağlıklı olacaktır. Ancak şubeye gitme durumunuz yoksa müşteri hizmetlerini aramanızda yeterli olabilir. Başvuru sonucunu biliyor fakat ne zaman kredi kartını kullanmaya başlamanızın mümkün olduğunu öğrenmek ve takip etmek için bankanın müşteri temsilcisini arayarak bu durumu açıklamanız gereklidir. Gerekli bilgileri sizden isteyecek olan müşteri hizmetleri size tahmini bir süre verecektir. Bu zamanı beklemeniz yeterli olacaktır. Bu zamandan sonra hala kredi kartınıza ulaşamadıysanız tekrar banka şubesine gidebilir veya müşteri hizmetlerinden bilgi edinebilirsiniz.

Hızlı Kredi Kartı Türleri

Kredi kartı talep ettiğiniz bankaların çeşitli kredi kartı türleri bulunmaktadır. Yukarıda belirtmiş olduğum bankalardan birine kredi kartı başvurusu yaptıysanız çeşitli kredi kartı türlerini sizlere açıklayacağız. Kişiliğiniz ve harcamalarınıza göre değişmesi gereken kredi kartı türleri vardır. Kendinize uygun olan kredi kartını kullanmak için yazımızın devamını okumalısınız

Garanti Bankası Hızlı Kredi Kartı Türleri

 • Garanti Bankası bonus fırsatlarıyla karşımıza çıkmaktadır. Kredi kartları da bonus hizmeti vermektedir. Sadece bonus kartla birlikte alışverişlerinizde bonuslardan faydalanabilirsiniz. Garanti Bankası kredi kartlarından en sabit ve kullanılan klasik kartlarındandır.
 • Bonus Gold Kart ise daha çok bonus fırsatı sunmaktadır. Bununla birlikte daha iyi bir prestij göstergesidir.
 • Bonus American Express kartı ise her alışverişte çok fazla kazandıran kart olarak bilinmektedir.
 • Bonus Plantium kart seçeneğiyle birlikte neredeyse her yerde iltimas yani iyilikle karşılanabilmeniz hedeflenmektedir.
 • Bonus Flexi seçeneğiyle birlikte kart ücreti ödenmemesi sağlanmaktadır. Bu tercihin avantajı kart ücretinin olmamasıdır.
 • Bonus Genç kredi kartı seçeneğiyle birlikte gençlere çeşitli avantajlar sunulmaktadır.
 • Bonus Sanal kart seçeneğiyle her şeyi internetten almanız sağlanır. Bu kart sadece internet ortamında alışveriş yapabilmeniz için tasarlanmıştır. İstediği her şeyi internetten sipariş şeklinde alan kişiler için yapılan karttır.
 • Bonus Ek Kart seçeneğiyle birlikte kazandığınız bonuslardan yakınlarınız ve akrabalarınızın da faydalanması sağlanmaktadır.
 • Bonus Bussines kartıyla birlikte iş harcamalarınızı yapabilirsiniz. Bu kredi kartı seçeneğinde iş alanında yapacağınız alışveriş ve giderlerinizde yüksek bonuslar kazanacaksınız.
 • Bonus Easy seçeneğiyle birlikte işlemleriniz daha sadeleşecek ve kolaylaşacaktır.

İş Bankası Hızlı Kredi Kartı Türleri

 • Maximum Kredi kartı seçeneğiyle birlikte birçok fırsattan faydalanabilirsiniz. Ülkemizde çok kullanıcısı olan bu kartla birlikte bütün işlemlerinizde çok fırsatlardan yararlanmanız mümkündür. Bu kartla yaptığınız alışverişlerde kazandığınız puanları harcayabilir ve değerlendirebilirsiniz. Alışveriş ve harcamalarınız sonucu maxipuan kazanabilir ve kullanabilirsiniz. Maximum standart kredi kartının faizleri ve ödemelerinden bahsetmek gerekirse; Yıllık olarak 54 TL bir ücret alınmaktadır. Kullanım ücretidir. Talep ettiğiniz ekstra bir kart var ise kart başı 27 TL bir ücret alınmaktadır. Alışverişlerde ki faiz oranı %1.84 civarındadır. Gecikme faizleri ise %2.34 civarlarındadır. Nakit avans faiz oranı ise %1,84’dür.
 • Vadematik Kredi kartı İşbankası’nın kendi geliştirdiği ve müşterilerine sunduğu bir kart seçeneğidir. Bu kartı kullanan kişilerin avantajı ise çekler ve senetler gibi yüksek maliyetlerin söz konusu olduğu zamanlarda finansal işlemlerde kullanılabilecek kartlardandır. Ticari risklere bu kartla son verebilirsiniz. Bu kartın alışveriş faiz oranı aynı şekilde %1.84 civarlarındadır. Yine aynı şekilde gecikme faizleri %2.34 civarlarında bulunmaktadır. Yıllık olarak kart ücreti 60 TL’dir. Ek kart talep edilemez.
 • Maximiles kredi kartını tercih edenlerin de havayolunu kullanma sıklıklarının çok olmasıdır. İş Bankasının tasarladığı bu kart ile havayollarına ödediğiniz miktarlardan bonuslar elde edebileceksiniz. Uçuş miline çevirebileceğiniz MaxiPuanlarınız vardır. Kredi kartı alışverişinizde biriktirdiğiniz MaxiPuanı mile çevirerek uçuş hizmetinden faydalanabilirsiniz. Maximiles ile Havaalanlarındaki Lounge’lardan faydalanabilirsiniz. Bununla birkikte sigorta imkanları size sunmaktadır. Yurt dışı uçuşlarınızda ekstra bir katkısı söz konusudur. Yurt dışında ki bilgi servislerinde ve hukuki danışmanlık konusunda araç yardımı ve kayıp bagaj yardımı vs. durumlarda maximiles kart size yardımcı olacaktır. Maximiles kartın da faiz oranları yukarıda belirttiğimiz İş Bankası kartlarıyla aynıdır. Yıllık kart ücreti ise 80 TL’dir. Bir ek kart talebinizde 40 TL ek kart ücreti alınacaktır.
 • Maximiles Select Kredi Kartından faydalanan kişiler genel olarak çok gezen, çok seyahat eden insanlardır. İş bankasının müşterilerine sunduğu Maximiles Select ile harcamalarınızdan kazanmakta olduğunuz puanları uçuş milli veya parapuan olarak kullanabilmektesiniz. Maximiles Select kartının faiz oranları diğer İş Bankası kartlarıyla aynıdır. Yıllık kart ücreti 115 TL’dir. Ek kart talep edildiğinde ise yine yıllık olarak 57,5 TL ek ücret ödenecektir.

Yapı Kredi Bankası Hızlı Kredi Kartı Türleri

 • Yapı Kredi World kart seçeneği Yapı Kredi Bankası tarafından tasarlanmıştır. Bu kart ile birlikte daha çok limite sahip olacaksınız. Bu kartla birlikte limitinizi kolayca yükseltebilirsiniz. Limit konusunda sıkıntı yaşamamak için tercih edilebilecek bir karttır.
 • Crystal kredi kartı seçeneğini kullanan kişilerin avantajları ise kart limitlerini kolayca arttırmalarıyla birlikte trend olanları kendi dergilerinden takip edebilmeleri, Çeşitli ve üst düzey otel, restoran vs. ortamlarda indirimler alacaklardır. Ayrıca taksit fırsatları sunmaktadır. Yüksek maliyetli alışverişlerin yapılabileceği kartlardandır. Bazı aylarda ürünlerin çeşitlerine göre indirim yapmaktadırlar. Mesela haziran ayında teknoloji ürünlerinde %10 indirim sağlamaktadır.
 • Yapı Kredi Bankası Adios kartı seçeneği çok seyahat eden kişilerin kullanmakta olduğu kartlardandır. Bu kartın en büyük avantajı tüm alışverişlerinizi taksitlendirebilme imkanını sağlamasıdır. İhtiyaçlarınızı kısa sürede gidermek için çok düşük faiz oranları sunan bu kartla birlikte rahat edebilirsiniz. Peşin alışverişlerinizi düşük faizlerle taksitlendirme imkânınız olacaktır. Adios ile peşin olarak 400 TL’lik yaptığınız alışverişi taksit seçenekleriyle ödeme imkânı verilecektir. Bu işlemi şubeye giderek kolayca halledebilirsiniz. Aynı zamanda Air Canada hava yollarını kullanırken 200 TL’lik bir indirim söz konusu olacaktır. Alışverişlerinizde kazandığınız puanları uçuşlarınızda ki her işlemde kullanma ayrıcalığınız olacaktır. Aynı zamanda Adios Kart ile Etihad Havayollarında da 200 TL’lik indirim yapılacaktır. Bu indirimler gidiş-dönüş biletlerinde geçerli olacaktır.
 • Adios Premium Kart seçeneğiyle birlikte seyahatlerinizde çok daha fazla puan alacaksınız. Her alanda kullanabileceğiniz bu kartlarda özellikle seyahatlerde çok özel indirimlere sahip olacaksınız. Bununla birlikte seyahatlerinizde çok daha fazla puan kazanacaksınız. Sebahatlarda kazandığınız puanları yurt dışı, yurt içi uçak biletlerinde, yurt içi, yurt dışı otellerde, yurt içi, yurt dışı turlarda, gemi turlarında, jet, yat, limuzin gibi araçlar kiralamada, normal araç kiralamada, Yapı Kredi Shutlle hizmetlerinde kullanabilirsiniz. Kart puanlarınızla kart ücretleri ödeme imkanınızda olacaktır.
 • Yapı Kredi Play kredi kartı seçeneğiyle birlikte restoran harcamalarında, fatura ödeme talimatlarınızda, yurt dışında ve internet alışverişlerinde çeşitli indirimler sunulmuştur. Bunlarla birlikte eğitim harcamalarında ve giyim, kıyafet alışverişlerinde taksit imkânı sunmaktadır. Genel olarak gençlerin kullanacağı bu kart seçeneği de çeşitli kampanyalarla müşterilerin karşısına çıkmaktadır. Belirli markalarda ve belirli internet sitelerinde yüksek indirimler yapılmaktadır.
 • Yapı Kredi Taksitçi kart ile her durumda taksitlendirme yapabilme imkânınız olacaktır. Mastercard amblemini gördüğünüz her yerde taksitli istediğiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz. 100 TL ve üzerinde ki peşin ödemeleriniz faiz oranlarıyla birlikte 1,2 ya da 3 taksit olarak taksitlendirilmektedir. 100 TL ve üzeri taksitli işlemlerinizi ise faiz uygulanmayacak şekilde 3 ay kadar uzatma fırsatınız olacaktır. Kredi kartı limitlerinizi internet bankacılığından veya size en yakın şubeden yapabilirsiniz.

Finansbank Hızlı Kredi Kartı Türleri

·         CardFinans Xtra

·         CardFinans Emekli

·         Xclusive

·         Xclusive Doctors

·         CardFinans Hemşire

·         Fix Card

·         CardFinans GO

·         CardFinans

 

 Odeabak Hızlı Kredi Kartı Türleri 

İNG Bank Hızlı Kredi Kartı Türleri

 • ING Bonus Ek Kart
 • ING Bonus Sanal Kart
 • ING Bonus Anında Kart
 • ING Pegasus Plus Ek Kart

En Hızlı Kredi Kartı Veren Banka

Hızlı şekilde kredi kartı temin eden bankaları sizler için araştırdık ve anlattık. Bu konuda ki derin araştırmalarımız sonucu en hızlı kredi kartı veren banka açısından bir kanıya varmış bulunmaktayız. En hızlı kredi kartı veren banka listemizin başında bulunan Garanti Bankası’dır. Duruma göre gün içinde şubeye giderek yaptığınız başvuru sonrasında gerekli evraklarınızı tamamlamanız sonucu kredi kartınıza ulaşabilir ve alışverişlerinizde kullanımına başlayabilirsiniz. Ancak bu işlem her zaman bir gün içinde verileceği anlamına gelmez. Bankaya aciliyet durumunuzu belirtmeniz mutlaka önemlidir. Bununla birlikte diğer bankalarda 1 hafta içerisinde sizlere kredi kartını ulaştırmaktadır. Yazdığımız bütün bankalar diğer bankalara göre daha hızlı kredi kartı temin etmenizi sağlayacaklardır. Garanti Bankası müşteri memnuniyetine aşırı önem veren bankalardan biri olarak gözümüze çarptığı için bu bankaya yapacağınız başvuruyla birlikte aciliyet durumunuzu belirttiğiniz halde aynı gün içinde kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Diğer bankalarda bu durum daha uzun süre alacaktır.

 

Yazar hakkında

DN Medya editor

Bir cevap yazın