Emekli Maaşını Taşıyana Kredi İmkanı

Emekli Maaşını Taşıyana Kredi İmkanı

Emekli Maaşını Taşıyana Kredi İmkânı

Emekli kişilerinde birtakım ihtiyaçları doğrultusunda kredilere ihtiyaç duymaları mümkündür. Bu ihtiyaçları karşılayarak hem müşterisini çoğaltmak hem de emekli maaşlarını kendilerinden temin edilmesini isteyen bankalar emeklilere çeşitli kredi kampanyaları sunmaktadır. Emeklilere kredi imkanları sağlayan bankalar çeşitli kampanyalarla birlikte emeklileri kendilerine çekmek ve emekli maaşlarını kendilerinden temin etmelerini istemektedirler. Şekerbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Akbank vb. avantajlar sunan bankalar emekli maaşı alan kişilere çeşitli altın kampanyaları sunacaktır. Aynı zamanda daha uygun kredi imkanları da vermektedir.

Emeklilere Kampanyalı Krediler

Emeklilere kampanyalı krediler tasarlayan bankalar emeklileri kendi bankalarına çekmeyi amaçlamaktadırlar. Bunun sebebiyse emekli kişilerin çok riskli alışverişlerde ve kart kullanımlarında ödeme sorunları yaşamayacağını düşündüklerindendir. Genel olarak gerçekten sabit bir gelir sahibi olan emekliler çok fazla harcama yapmazlar. Bunun dışında da çok maliyetli ihtiyaçları olmaz. Bütün emeklilere çeşitli kredi imkanları sağlayan bankalar aynı zamanda kart ödemelerinde de kolaylıklar sunmaktadır.

Emekliler genel olarak emekli maaşlarını Postane şubelerinden ya da devlet bankalarından alırlar. Bunun yüzünden diğer bankalar kendilerine emeklileri çekmek için ve bu sürekli banka müşterilerine ulaşmak için çeşitli kampanya ve fırsatlar sunmaktadır. Emeklilere faizsiz krediler, emeklilere altın kampanyaları vs. kampanyalar sunmaktadır. Emeklilerin maaşlarını kendilerine taşınmasını isteyen bankalar tüm yolları denemektedir. Emeklileri cezbedebilecek kampanyalar sonucu müşteri kazanmak istiyorlar.

  • Garanti Bankası Emeklilere Kredi

Garanti Bankası da müşterilerine çok çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Aynı zamanda özel indirimler ve fırsatlarla emeklilerin karşısına çıkan Garanti Bankası çok fazla müşteriye ve emekliye sahiptir.  Birçok emeklinin maaşını almasını sağlayacak kampanyalarla ve güvenirliğiyle kredi imkanları vermektedir. 36 aya kadar vade fırsatları ve düşük faiz oranlarıyla emeklilere kredi imkânı sağlayan bir bankadır. 3 ayda bir taksit ödeme imkânı da sunan Garanti Bankası ödemelerde de kolaylık sağlamaktadır. Emekli maaşını Garanti Bankasına taşıyan kişilerin kredi geri ödemelerini yapması için şubeye gitmesine gerek kalmayacak. Faiz oranları %1,20 civarındadır.

  • Şekerbank Emeklilere Kredi

Emekli maaşlarını Şekerbank’a taşıyan sigorta emeklileri 2 tane çeyrek altın sahibi olacaklardır. Bunun yerine faizsiz, masrafsız ve 24 ay vade ile birlikte 2.400 TL’lik bireysel ihtiyaç kredisi fırsatı vermektedir. Şekerbank’ da emeklileri kendilerinden maaş alması için çok çeşitli kampanyalar yapmaktadır.

Şekerbank emeklilere ayrı bir değer vermektedir. Bunu söyleyebiliriz çünkü gerçekten diğer bankalara göre çok farklı finansal kazançları emeklilere sağlar. Şekerbank altın hediyesiyle birlikte emekli maaş kampanyası fırsatı sunmaktadır.

  • Denizbank Emeklilere Kredi

Denizbank’ da çeşitli kampanyalarla birlikte emeklileri kendilerine çekmek isteyen bankalardandır. Denizbank bir kampanyasında emeklilere 300 TL nakit hediye etmektedir. Maaşlarını Denizbank’a transfer eden ve emekli maaşını oradan tahsil eden emekliler 300 TL kazanmaktadır. Bu kampanya avantajından maaşlarını Denizbank’a taşıyan ve bu taşıması onaylanan kişiler faydalanacaktır. Kampanyadan önce Kurtaran Hesap sahibi olan emekli kişiler, maaşlarını bu bankaya aktardıklarından nakit ödülden yararlanacaklardır. Kampanyaya katılmış olan emekli kişinin 1 ay içerisinde hesabına 300 TL nakit hediye tutarı yatırılacaktır. Müşterinin ödüle hak kazanması için 36 ay yani 3 yıl maaşını Denizbank aracılığıyla alması gerekmektedir.

  • İş Bankası Emeklilere Kredi

İş bankası emekli maaşlarını kendilerine taşıyan bütün SGK emeklilerine üç ayda bir ödenebilir emekli kredisinden yararlandırmaktadır. Bunun dışında İş Bankası da çeşitli kampanyaları müşterilerine sunmaktadır.

 

Yazar hakkında

DN Medya editor

Bir cevap yazın